Kontakt


sygnet

FILM BUSTERS

ul. Miedziana 12 lok. 46
00-814 Warszawa                         

biuro: (22) 620-77-87

 

DZIAŁ PRODUKCJI

Paweł Son Ngo
produkcja filmów fabularnych, dokumentalnych i reklamowych
tel.  +48 506-38-75-75
mail: ngo@filmbusters.pro

Justyna Badio
asystent produkcji i realizacji
tel. +48 667-964-597
mail: justyna.badio@filmbusters.pro

 

EKIPA 

Michał Słomka
montaż
tel. +48 697-504-228
mail: ms@filmbusters.pro

Szymon Karlak
realizacja obrazu i motion design
tel. +48 691-604-919
mail: szymon@filmbusters.pro

Rafał Brzozowski
dźwięk
tel. +48 512-470-697
mail: brzozowski@filmbusters.pro

 

 

KIEROWNICTWO PRODUKCJI FILMÓW:

„Jak poznałem moich przyjaciół”
jpmp@filmbusters.pro

Karolina Galicka
kierownik produkcji
tel. +48 609-106-717
mail: karolina.galicka@filmbusters.pro

 

„Dyptyk warszawski”
dyptykwarszawski@filmbusters.pro

„Jesteśmy młodzi”
jestesmymlodzi@filmbusters.pro

„Paradigme”
paradigme@filmbusters.pro

 

Dodaj komentarz